A jak Autyzm

Ankieta dla każdego. Jest dość długa, więc wygodniej wypełniać na komputerze. Dane zbierane są od stycznia do czerwca 2024.

Szanowni Państwo,
W imieniu zespołu badaczy z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego kontaktujemy się z prośbą o udział w badaniu nad postrzeganiem autyzmu i osób w spektrum autyzmu w Polsce. Pierwsze badanie z tego cyklu przeprowadziliśmy w latach 2021-22. Naszym celem jest uchwycenie zmian, jakie następują w widzeniu osób w spektrum autyzmu.

Zależy nam na poznaniu różnych punktów widzenia. Zapraszamy więc zarówno osoby z diagnozą spektrum autyzmu, jak i członków rodzin, partnerów i przyjaciół, a także profesjonalistów i wolontariuszy pracujących na rzecz osób w spektrum autyzmu, studentów oraz inne osoby, także te, które  mają mały kontakt z problematyką spektrum autyzmu.

Badanie jest anonimowe. Bardzo prosimy o szczere odpowiedzi. Można wycofać się z badania w dowolnej chwili, choć prosimy o kompletne wypełnienie ankiety – pełne dane będą miały znacznie większą wartość naukową. Przeciętny czas wypełnienia ankiety to ok. 25-30 minut.

Raport prezentujący wyniki badania zostanie opublikowany na stronie Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (planowany termin – wrzesień 2024). Wszelkie pytania i wątpliwości związane z badaniem prosimy kierować na adres: ewa.pisula@psych.uw.edu.pl

Oto link do ankiety:

https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_9zV7tSUNencWtIG

W imieniu zespołu badawczego
prof. dr hab. Ewa Pisula
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego