Opinie o Listach do R.

Podziel się opinią!

Przepraszamy za usterki formularz chwilowo nieczynny. Opinie można wysyłać na maila: autyzmpoludzku@gmail.com

Za pomocą tego formularza możesz przekazać swoją opinię na temat publikacji Informator dla rodziców po diagnozie spektrum autyzmu u dziecka. Po wypełnieniu pól formularza otrzymasz kopię swojej wypowiedzi na podany adres email. Wybrane opinie zostaną opublikowane na stornie internetowej i pomogą innym rodzicom. Możesz wybrać czy chcesz przekazać opinię anonimowo czy z podpisem (imieniem) zgodnie z opcją zaznaczoną w formularzu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celu publikacji opinii. Swoją zgodę możesz w każdej chwili wycofać wysyłając wiadomość na adres: autyzmpoludzku@gmail.com. Więcej w Polityce prywatności.

Przeczytaj opinie o Listach do R.

Jestem pełen podziwu dla tego jakie ciekawe, jakościowe teksty udało Wam się zgromadzić. Jeśli sam byłbym w sytuacji takiej diagnozy, to na pewno szczególnie bym docenił taką publikację, ale mnie wydała się bardzo wartościowa nawet poza kontekstem takiej dignozy – po prostu bardzo interesujące historie, przemyślenia i perspektywy. Lektura zostawiła mi sporo do myślenia. Gratuluję i dziękuję za darmowe, publiczne udostępnienie.

Piotr S.

Jestem zachwycona pozycją “Listy do R.” Przeczytałam całość jednym tchem….Dziękuję za stworzenie czegoś tak wspierającego… Dziękuję jako mama i jako diagnosta!

Beata Lisowska
Kryształowe Dzieci Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu

🟢Gratuluję, że zrobiliście coś tak potrzebnego:)

🟢Niezwykle pomocna publikacja i w wspaniale przygotowana!

🟢Cudowna praca, gratulacje!