Fani Mani

Jak to działa? Dzięki serwisowi sklepy partnerskie dzielą się zyskiem z organizacjami charytatywnymi. Podczas zakupów w Internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz bez dodatkowych kosztów przekazać średnio 2,5% wartości każdego zakupu wartości do wybranej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl

Pomagaj bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie “Przypominajka FaniMani” do przeglądarki Przypominajka FaniMani

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a przekażesz dodatkowo 1zł darowizny!

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore) Pobierz Aplikację MobilnąPobierz Aplikację Mobilną

Można pomagać także poprzez Aplikację na telefon. Zainstaluj i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując darowizny! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dzięki FaniMani.pl możesz podarować także 1.5% podatku!

Dowiedz się więcej o akcji Fani Mani

Przekaż 1.5 % podatku dla Autyzmu po ludzku KRS 0000507234 cel szczegółowy: 81859 Partnerem akcji jest FaniMani.pl