Jak wydać książkę po ludzku?

Autyzm po ludzku zaprasza Kachnę Kraśniankę

12.06.2024 o godz. 12:00 zapraszam na rozmowę o tworzeniu książek i self-publishingu. O tym jak wydać książkę po ludzku…

Kachnę Kraśniankę założycielkę Krain L… poznałam dzięki Ewie Popielarz przy okazji pracy nas Listami do R. Spadła mi dosłownie z nieba i przejęła skład publikacji, dzięki czemu ukazała się ona w terminie jeszcze kwietniowym. Przy tej okazji dowiedziałam się, że jest ona autorką naprawdę znakomitego e-booka na temat self-publishingu. Wszystkich, którzy zastanawiają się nad napisaniem i wydaniem książki zapraszam do lektury tej publikacji. Proces wydawniczy bez tajemnic i praktyczne porady od osoby, która siedzi w książkach od ponad 10 lat. Pracuje jako graficzka, korektorka, wspiera autorów na każdym etapie procesu. W swojej książce dzieli się bogatym i bezcennym doświadczeniem.

Po więcej informacji zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem tworzenia książek zapraszam na spotkanie live na profilu FB Autyzmu po ludzku.

Rozmawiać będą:

Kachna Kraśnianka – twórczyni Krain L… Pomaga spełniać marzenia o własnej książce. Wspiera self-publisherki na każdym etapie procesu wydawniczego – od tekstu po książkę. Od ponad 10 lat pracuje w książkach, których zaprojektowała już setki. O tych, którzy są związani z książkami, mówi: ludzie książki. Uwielbia książki dla dzieci, także projektować. To jej bajka… Stworzyła e-booka „ABC self-publishingu, czyli jak wydać książkę samodzielnie”. Mama charakternego Ignaca. Żona zacnego chłopaka 🙂

Agnieszka Sułkowska – autorka bloga i strony „Autyzm po ludzku”, psychoedukatorka, aktywistka na rzecz pomocy rodzicom dzieci z ASD. Prywatnie osoba w spektrum oraz mama trójki dzieci ze spektrum autyzmu.