Newsletter

Zapisz się do biuletynu Autyzmu po ludzku!

Raz w miesiącu otrzymasz informacje o nowościach na blogu, o tym co ważne co mi w duszy gra i co się dzieje w moich projektach i w środowisku – w tym o nadchodzących wydarzeniach stacjonarnych i online. W każdej chwili można się wypisać i nie będzie mi z tego powodu przykro, jak niektórym. Sama się zapisuję i wypisuję z różnych subskrypcji, więc wszystko w wolności. W pierwszym mailu otrzymasz w gratisie Informator i dołączysz do grona prawie 4000 subskrybentów. Bardzo lubię pisać i redagowanie newsletterów jest dla mnie prawdziwą radością i przyjemnością. Serdecznie zapraszam do przeczytania.

Dla czytelników specjalne zniżki i kody rabatowe w niektórych miesiącach. W marcu na konferencję, a w kwietniu na książkę – szczegóły wkrótce.

Aby zapisać się na newsletter wypełnij poniższy formularz:

(Wypełniając ten formularz, zamawiasz usługę Newslettera na warunkach określonych w Regulaminie oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych podanych w celu wysyłki Newslettera (raz w miesiącu) zawierającego informacje o nowościach na stronie i blogu zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Informator możesz zakupić, bez zapisywania się na newsletter. W celu zakupu skontaktuj się ze mną pod adresem email: autyzmpoludzku@gmail.com.)