Ulotki

Wielka radość i wdzięczność.

Około 1300 ulotek z kodem QR na temat Informatora zostało rozesłanych po całej Polsce. Są z nami min Lublin, Giżycko, Ełk, Koło, Łódź, Warszawa, Swarzędz, Tychy, Bielsko Biała …. Trafią do Poradni, bibliotek, szkół, przedszkoli, gabinetów lekarskich i terapeutycznych, a także fundacji i stowarzyszeń!

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które zgłosiły chęć otrzymania i rozdania ulotek – to dla potrzebujących i zagubionych rodziców po diagnozie bezcenna pomoc! Jeszcze jest zapas ulotek, więc można się po nie zgłaszać mailowo, podając adres do wysyłki (autyzmpoludzku@gmail.com). Ulotki będę wysyłać pocztą.

Wszędzie tam gdzie przychodzą rodzice po diagnozie (przedszkola, ośrodki, gabinety, poradnie) można również wydrukować i powiesić plakat A4. Zapraszam do pobrania tutaj niech informacja idzie w świat 🙂

Dziękuję również wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć ten projekt finansowo poprzez wirtualną kawę. Dzięki tym funduszom powstają bezpłatne materiały elektroniczne i drukowane, projekt istnieje i rozwija się. Póki co to jedyne źródło finansowania.

Dumnie przedstawiam miejsca, do których już dotarły ulotki o Informatorze:

(kolor niebieski oznacza miejsca gdzie ulotki już dotarły, kolor zielony miejsca gdzie dotrą w najbliższym czasie – jak tylko po wakacjach wypchnę dzieci do placówek :))