Doświadczenia osób w spektrum autyzmu, a ich zdrowie psychiczne i dobrostan

Zaproszenie do badania.

Jestem doktorantką na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i chciałabym w sposób szczególny zaprosić mężczyzn w spektrum autyzmu do udziału w internetowym badaniu na temat  doświadczeń osób w spektrum autyzmu związanych z tym, jak postrzega je społeczeństwo.

Badanie ma formę ankiety online.

Zaproszone są do niego pełnoletnie osoby w spektrum autyzmu (nie trzeba mieć formalnej diagnozy od lekarza psychiatry), w normie intelektualnej, będące w stanie wypełnić ankietę samodzielnie.

Badanie jest anonimowe, dane w nim uzyskane będą analizowane wyłącznie zbiorczo.

Osoby zainteresowane proszę o wejście w link https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_0enTPqoAJPkDf4G , pod którym dostępne są pełne informacje na temat badania oraz ankieta. Wypełnienie całości zajmuje zazwyczaj ok. 20 min.

Planuję także II etap badania, aby móc zebrać informacje na temat zmian w samopoczuciu. Osoby  gotowe ponownie wypełnić ankietę w ramach drugiej tury badania, proszone będą o podanie swojego adresu mailowego, na który po 6 miesiącach wyślę zaproszenie. Chętne osoby, które zostawią swój adres mailowy, wezmą udział w losowaniu nagród – elektronicznych kart prezentowych Empik o wartości 30 zł.

W razie pytań dotyczących ankiety proszę o kontakt (aleksandra.grzeszak@uw.edu.pl)